کفش نایک اسپرت

تاریخچه کمپانی نایک ازآنجایی نشا‌‌ٔت می گیرد که نام کمپانی نایک از نام الهه پیروزی در یونان باستان اقتباس شد. سپس لوگوی مربوطه در سال 1971 بدست Carolyn Davidson به ارزش بسیار پایینی چون 35 دلار طراحی شد. منظور از این لوگو باله ای الهه پیروزی می باشد. اولین باری که لوگوی مربوطه در سال 1971 کشیده شد نام نایک با رنگ نارنجی بر بالای آن به تصویر کشیده شد. شاید بتوان گفت که آرم کفش نایک اسپرت حتی از نام آن نیز معروفتر شده است.

کفش نایک اسپرتبرند محبوب نایک

لوگوی معروف ومحبوب نایک بر روی هر لباسی قرار بگیرد کیفیت و دوام آنرا تضمین کننده است. اگر به دنبال مدگرایی و استفاده از برندهای معروف هستید می توانید لباس ورزشی زنانه نایک را هم در باشگاه و هم در حین تفریح و حتی در روزمره نیز به تن کرده و استفاده نمایید. اینکه می خواهید فقط به چند جلسه ورزش برای تناسب اندام مراجعه کنید یا اینکه فردی هستید که به صورت حرفه ای ورزش می کنید، در هر زمان بهتر است جدیدترین تکنولوژی لباس ورزشی را استفاده نمایید. علاوه بر کفش نایک محصولات دیگری از برند نایک وجود دارند که شامل محصولات زنانه نایک مانند تاپ و بلوز ورزشی و شلوارهای ورزشی برای حفاظت و راحتی بدن ورزشکاران می باشد.

کفش نایک اسپرتطرز شستشو و نگهداری کفشهای اسپرت نایک

کفش نایک اسپرت به دلیل نوع پارچه استفاده شده در آن قابل شستشو می باشند. از این رو برای شستوشو رعایت چند نکته الزامی می باشد و به شما در نگهداری کفشتان کمک خواهد کرد.

  •  قبل از هر نوع شست و شویی بهترین کار این است که کفی کفش را در آورده و به صورت جداگانه به شست و شو بپردازید.
  • بهتر است برای شستشوی کفش اسپرت نایک از ماشین لباس شویی استفاده نکنید تا آسیب به کفش هایتان وارد نشود.
  • بهترین راه خشک کردن کفشهایتان قرار دادن آن ها در فضای باز می باشد تا به صورت های دیگر.

کفش نایک اسپرت

تشخیص کفش اسپرت ­نایک اصل از تقلبی

کفش نایک اسپرت

  1. بهتر است ابتدا جعبه کفش ورزشی را برسی نمایید. اکثر کفش­ های «نایک» تقلبی و غیر اصل می باشند در نتیجه فاقد جعبه هستند و تنها در یک پلاستیک قرار داده شده اند.
  2. کفش خریداری شده تان را با کفش قبلی تان از این برند مقایسه نمایید تا بتوانید به شناخت دقیقی از کیفیت کفش فعلی خود به دست بیاورید . اگر دیدید که کفش فعلیتان از کیفیت پایین تری برخوردار است ممکن است کفش خریداری شده تان اصل نباشد و فیک و تقلبی باشد.
  3. شماره سریالی که برروی کتانی شما درج شده است باید با شماره سریالی که بر روی جعبه قرار دارد یکسان باشد و در صورت مغایرت داشتن می توانید مطمئن باشید که کفش فعلیتان اصل نمی باشد.
  4. حتما هنگام خریداری کفش نایک اسپرت یک بار آن را قبل از خریداری بپوشید چراکه اگر کفش شما اصل نباشد به هنگام پوشیدن متوجه می شوید که کفی به کار رفته در این کفش ها از جنس پلاستیک می باشد در صورتی که باخرید کفش نایک اصل متوجه می شوید که جنس آن از کف بی. آر. اس ۱۰۰۰ نرمی می باشد.