قیمت کفش نایک ویتنام

خیلی ها شاید به دنبال محصولات ویتنام باشند چراکه ازنظر آن ها چین اجناس فیک می زند و ویتنام تقلبی ندارد بنابراین بسیاری از افراد به دنبال بدست آوردن قیمت کفش نایک ویتنام هستند. اگر قصد خرید کفش نایک ویتنام را دارید دقت کنید می خواهید محصول خود را از چه روشی خریداری نمایید.

امروزه با وجود وب سایت های فراوانی که در زمینه فروش پوشاک های ورزشی ساخته شده است خرید محصولات ورزشی و بسیاری از ابزار ها را نیز راحت تر کرده چراکه خریداران اغلب بدون واسطه با تولید کننده در ارتباط هستند یا به راحتی محصول خود را انتخاب می کنند و آن را برای درب منزل خود سفارش می دهند.

انواع روش های خرید محصولات نایک

یکی از این روش ها مراجعه به خود وب سایت رسمی نایک می باشد. اگرچه نایک ایران را تحریم رده است ولی همیشه برای یک ایرانی ترفند های زیادی برای دور زدن این مشکلات وجود دارد. ولی اگر فکر می کنید این کار برای شما ممکن است مشکل به نظر برسد بهترین را مراجعه به واسطه ها یا نمایندگی هایی است که در کشور نیز وجود دارند .

اگر از وب سایت های موجود در اینترنت به خرید می پردازید به چند نکته مهم هنگام خرید دقت نمایید:

  • اول اینکه به کامنت هایی که کاربران نسبت به محصول مورد نظر شما گذاشته اند دقت کنید.
  • دوم ممکن است سایتی که شما برای خرید کفش نایک انتخاب کرده اید فروشنده محصول واقعی نباشد و یک سایت فیک یا جعلی باشد که تنها می خواهد به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کند.
  • سوم برای خرید محصول مورد نظرتان حتما دقت کنید که کالای شما موجود باشد در دسته کالاهای نامجود قرار نداشته باشند.
  • و نکته آخر آنکه سعی کنید از سایت هایی خریداری نمایید که تصویر واقعی از محصول شما را در سایت خود قرار داده باشد و از تصاویر مجود در سایت های دیگر استفاده نکرده باشد.

روش تشخیص کفش نایک تقلبی از نایک اصلی

قیمت کفش نایک ویتنام

روش های زیادی برای تشخیص کفش اصل از یک کفش نایک تقلبی اغلب موارد بسیار آب خوردن و گاهی کاملا تخصصی می شود که فقط افراد با تجربه قادرند به تشخیص آن. از این رو برای سهولت در تشخیص کتانی های اصل از فیک چند مورد زیر را عنوان کرده ایم:

کفش نایک اصل، چون از چرم طبیعی ساخته شده است، از مدل­ های تقلبی و فیک خود نرم ­تر و باکیفیت­ تر می باشند. در صورتی که مدل های تقلبی از پلیورتن ساخته و تولید می­ شود.

برچسب زبانه ­ی کتانی را اگر نگاه کرده باشید در اکثر مواقع، کفش­ های تقلبی و فیک دارای تاریخ تولید اشتباه می باشند. مثلا یک برچسب تقلبی به شما می گوید که کفش در سال 2011 طراحی شده، در صورتی که نایک اولین بار در سال 2017 آن را به تولید رسانده است.

اندازه­ ی بیشتر مدل های تقلبی و فیک با سایز روی آن­ها یکی نمی باشد. معمولا نیم سایز کوچک ­تر و یا به­ طور مشخصی باریک ­تر از مدلهای اصلی می باشند.

حتما جعبه­ ی کفش نایک را بررسی نمایید. بیشتر کفش­ های نایک تقلبی، بدون جعبه می باشند. و در عوض، توی پلاستیکی پیچیده شده­ قرار دارند و یا اصلا جعبه ­ای نخواهند داشت.