قیمت کتانی آدیداس

کفش ابزاری می باشد که برای حفاظت از پا در برابر گرما و سرما و جلوگیری از آسیب دیدن به پا مورد برای استفاده قرار می گیرد. اما اگر بخواهیم در باره این دسته از افراد صحبت کنیم خبری از محصولات لوکس و سرگرمی و این دست مسائل نمی باشد،  چراکه در دنیای دیگر که دنیای لوکس سلبریتی‌ها و پولدارها به حساب می آید در بسیاری مواقع اقدامات سنجیده و خرج حساب شده خیلی جایی نخواهد داشت و این مساله قضیه را جذابتر کرده است.

قیمت کتانی آدیداسآدیداس به عنوان یک شرکت هلدینگ می باشد و شرکت تولید پوشاک ورزشی ریبوک، شرکت لوازم گلف تیلورمید و شرکت راک پورت زیر مجموعه آن به حساب می شود. آدیداس همچنین بزرگترین تولیدکننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین شرکت بزرگ تولیدی لوازم ورزشی در دنیا به‌شمار می آید.

پایه گذاری شرکت آدیداس

قیمت کتانی آدیداس

شرکت آدیداس در سال ۱۹۴۸ توسط آدولف داسلر بنا و ساخته شد. وی با کمک برادرش رودولف در سال ۱۹۲۴ کار تولید کتانی های ورزشی را شروع کرد. رودولف پس از جدایی از برادرش، شرکت پوما را پایه‌ریزی و بنا کرد. پوشاک و کتانی های تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سه‌خط موازی را شامل می شود، مزین شده و این نشان از آن است که، به‌عنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته شده است. درآمد آدیداس در سال ۲۰۱۱، برابر ۱۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون یورو براورد شده است.

علاقه مندی به کتانی های آدیداس

قیمت کتانی آدیداسبسیاری از کسانی که با وجود ارزان بودن همچنان زیبا و مد روز می باشند، افراد بسیاری هستند که چندین هزار دلار و در برخی مواقع صدها هزار دلار برای کفش و کتانی های خود هزینه می‌کنند. هر چند قیمت کتانی آدیداس در رنج های مختلف می تواند باشد ولی همیشه قیمت های ارزان هم نشان دهندهی بی کیفیت بودن کالا نمی باشد.

ویژگی بارز کتانی های آدیداس

قیمت کتانی آدیداس

  • استفاده از طرح های مدرن و مطابق با سلیقه افراد در تمام دنیا
  • وجود انواع مدل های مختلف برای سلیقه های متفاوت
  • مطابق با استاندارد های دنیا برای مناسب بودن تمام اندازه ها
  •  به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا مانند Torsion System و سیستم Soft Cell silencing در مدل های مختلف

خرید کتانی آدیداس از فروشگاه های معتبر

برای خرید کتانی آدیداس بهتر است به فروشگاه های مجاز این محصول مراجعه کنید. تا حد امکان سعی کنید از خرید کتانی های مشابه و کپی برداری شده اجتناب کنید. چراکه این کتونی های کپی برداری شده هرچند با قیمت کتانی آدیداس واقعی خود دارای تفاوت قیمتی بسیاری می باشد اما می تواند به ستون فقرات و پاهای شما به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی آسیب وارد کند.