ستاره پرتغال با استوک 7میلیون یورویی مقابل ایران

طبق گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو که بهترین بازیکن جهان و کاپیتان تیم ملی پرتغال در آستانه رقابت های جام جهانی 2018 روسیه می باشد از استوک های جدید و گران قیمت خود برای درخشش در این مسابقه بزرگ رونمایی کرد که این اقدام بازتاب گسترده ای در رسانه های دنیا پیدا کرد چراکه این بازیکن قرار است با یکی از گران ترین استوک های تولید شده توسط کمپانی نایک برای تیم ملی پرتغال وارد میدان شود.

طبق اعلام رسانه ها کریستیانو رونالدو براساس قراردادی که با نایک بسته است در روسیه 2018 استوک هایی به پا می کند که ارزش آن در بازار رقمی در حدود هفت میلیون یورو (35 میلیارد تومان)  می باشد. در این کفش نایک که کف آن از طلا ساخته شده کمپانی نایک از بهترین جنس ممکن برای راحتی پاهای بهترین بازیکن جهان و ستاره پرتغالی ها استفاده کرده است.

 

از این رو ستاره رئال مادرید و پرتغالی ها در جام جهانی مقابل رقبای خود در گروه B از جمله تیم ملی ایران با این استوک گران قیمت به میدان مبارزه رفت و در نهایت با بازی درخشان دروازه بان تیم ملی ایران و گرفتن پنالتی زیبا از بزرگترین بازیکن جهان چشم همه ی بیننده های دنیا را مجذوب هنرنمایی و بازی زیبای خود کرد.