خرید کتانی اورجینال

در خرید کتانی اورجینال زمانی که تصمیم به خرید یک کتانی برند دارید دقت داشته باشید که مشخصات کامل کفش بر روی جعبه کفش نیز ذکر شده باشد، مورد هایی مثل مدل دقیق کتانی، نوع کاربرد کتانی ( چمن طبیعی، مصنوعی، سالنی، پیاده روی، والیبال و …) سایز کتانی ، شماره انبار اختصاصی کتانی و … را در نظر باید گرفته شود.

خرید کتانی اورجینالخرید بی تعارف با فروشنده

در زمان خرید هیچگاه با فروشنده تعارف نکنید و جعبه را از او تقاضا کنید و با مشخصات داخل زبانه کتانی مقایسه شود، این جزو ابتدایی ترین نشانه های یک کفش برند ویا کتانی اصل است و پس از مشاهده اختلاف بین این دو مورد آگاه باشید که آن کفش کپی و فیک می باشد، البته باید بدانید که محصولات کپی که ماهرانه ساخته شده اند که به اصطلاح “های کپی” می باشند در این قسمت نیز تمام نکات را نیز رعایت می کنند.

خرید کتانی اورجینال

توجه به ویژگی های ظاهری

کتانی های برند ویژگی های ظاهری شان در رنگ های مختلف تغییری نکرده و فقط رنگشان تغییر پذیر است، مثلا اگر نوشته ای بر روی کفش قسمت سمت چپ و انتهای کفش وجود داشته باشد در یک رنگ دیگر نیز همین موضوع وجود دارد ، پس قدم ابتدایی پس از دیدن کفش برند در اینترنت یا هر جایی که به آن اعتماد دارید، مقایسه جزییات گرافیکی می باشد که متن ها ، عبارات مربوط به فناوری های بسیار خاص مثلا acc و nike skin و … همه در سر جایشان باشند و اگر تغییر یا جابجایی دیده شد بدانید که کفش تقلبی می باشد.

خرید کتانی اورجینالکیفیت دوخت پایین در محصولات فیک

کیفیت دوخت بخش های مختلف کفش و کتانی ، جنس الیاف استفاده شده در بخش های نخی مانند یقه کفش که به تازگی در داخل کفش ها وجود دارد ، طرح گرافیکی قرار داده شده در کفش و دقت در اجرای منحصر به فرد آن ، تطابق میخ کفش با زیره کفش و …. همگی جزو نکات بسیار ریزی می باشند که باید به آنها توجه بسیاری کرد چرا که اوج کار کفش اصل و فیکی در این موارد مشخص خواهد شد، توجه کنید که کفش های برند جزییات بسیار بدقت انجام خواهند شد و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند چیزی که در کفش های کپی بخوبی انجام نمی شود.

خرید کتانی اورجینالبرندهای معروف دنیا

معرفی دو برند معروف کتونی که بدون گمان میتوان گفت از برند نایک و کتانی نایک می باشد یکی از قدرتمند ترین برندهای دنیای کتانی می باشد، زیرا که محبوب ترین و بهترین ورزشکاران جهان برند نایک را در انتخاب خود قرار می دهند. علاوه بر این که این برند نایک تامین کننده لباس ورزشی برخی از موفق ترین تیم های ورزشی جهان است. چیزی که کفش نایک اصل را از سایر رقیبانش جدا می کند قدرت سرمایه ی این برند های معروف می باشد. به این شکل که ورزشکاران مطرح جهان مثل راجر فدرر، سرنا ویلیامز، مایکل جردن، لیونل مسی، کوبی برایانت، ماریا شاراپووا و… برند نایک را برگزیده و همچنان حامی آن ها است.

خرید کتانی اورجینالبرند دوم برندی می باشد که افکار را ناخواسته به سمت ورزش می برد و چیزی جز برند آدیداس نمی باشد. نام آدیداس امروزه نه فقط برای ورزشکاران و علاقمندان به ورزش، بلکه برای اشخاص دیگر به عنوان استاندارد کیفیت لباس و تجهیزات ورزشی شناخته شده است. کتونی آدیداس و محصولات آدیداس با لوگوی این شرکت که سه‌خط موازی را شامل می شود، طراحی شده و این نشان، به‌عنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس می باشد.