بارکد کفش نایک

یکی از ابزار هایی که بسیار دارای اهمیت می باشد و به وسیله آن می توان از اصل و یا فرع بودن هر محصولی با اطلاع شد بارکد موجود برروی محصول می باشد (مثل بارکد کفش نایک)، کتونی های اورجینال دارای بارکد می باشند، این  بدین معنی نیست که کفش های غیر اصلی دارای بارکد نمی باشند، بلکه کفش های اورجینال را وقتی بارکد آن ها را در گوگل جستجو می کنید، عکس آن مدل را می توانید مشاهده کنید. و این یکی از بهترین راههای تشخیص کتانی اورجینال از فیک می باشد.

اهمیت بارکد در تشخیص اصل و فرع کتانی

بارکد کفش نایک نیز یکی از این ابزار های مهم نیز می باشد. برای این منظور لیبل نصب شده برروی زبانه کتانی را نیز چک کنید. چراکه کفش های تقلبی لیبل اشتباه برروی زبانه خود قرار می دهند تا مشتریان را به اشتباه بی اندازند.

بارکد کفش نایک

به هر منبعی که کار تولید کفش و کتانی اورجینال را انجام می دهد اعتماد نداشته باشید، زیرا برند نایک تولید کنندگان فراوانی در سراسر دنیا دارد. علاوه براین روی لیبل اصلی این محصول با علامتی سیاه رنگ و با رنگ سفید درخشانی nikebetterword.com نوشته شده است. در اکثر موارد کفش های تقلبی تنها mide in chaina نوشته شده است. از این رو لیبل نایک اورجینال بر روی زبانه کفش دوخته می شود.

به خاطر سخت گیری هایی که از طرف کمپانی نایک صورت می گیرد بسیاری از تولید کنندگان کتانی های تقلبی جرئت ندارند که بارکدهای اصلی نایک را برروی لیبل خود قرار دهند. چراکه این تخلفات از مواردیست می باشد که کاملا قابل پیگیری می باشد. بسیاری از این تولید کنندگان بیشتر از سریال های به عنوان کد محصول مخصوص به خودشان استفاده می کنند و معمولا لیبل این گونه کفش ها از کیفیت بالایی نمی توانند برخور دار باشند.

چک کردن شماره ی SKU بروی جعبه‌ با شماره داخل کتانی

بارکد کفش نایک

هر جفت کفش یا کتانیی که در کمپانی نایک به تولید می رسد یک شماره‌ی SKU دارد که این شماره با شماره‌ای که بر روی جعبه‌ی آن قرار دارد، مطابقت دارد و این خود نشان دهنده اصل و فرع بودن یک محصول از کمپانی نایک می باشد و اگر این شماره‌ها در کفش و جعبه اش با هم تطابق نداشته باشند و یا اصلا کتانی شما این شماره را نداشته باشد، قطعا کفشی که خریدید تقلبی می باشد.