کفش نایک مشکی

انتخاب رنگ مشکی یکی از بهترین گزینه هایی است برای لباس یا خرید کفش و کتانی چرا که این رنگ جزو رنگ هایی می باشد که می توان آن را با هر رنگی ست کرد. از این رو بیشتر جوانان علاقه بسیاری دارند تا از این رنگ در ترکیب رنگی لباس های خود استفاده نمایند. کفش نایک مشکی هم از آن جمله محصولاتی است که اگر در پشت ویترین هر مغازه ای قرار بگیرد می تواند انتخاب بسیاری از جوانان امروزی باشد.

 

کفش نایک مشکی

برند نایک

برند نایک کتانی های رنگی متنوع بسیاری طراحی کرده است از این رو هر دختر و پسری که امروزه در ان جامعه هستند علاقه به اسپرت پوشی دارند و استفاده از کفش و کتانی نایک را بسیار می پسندند و دلیل اصلی این علاقه طراحی و استایل منحصربه فردی است که این برند در پیش گرفته است.FALL SEASON SKINCARE ROUTINEاز این رو برند مشهور نایک با طراحی فوق العاده محصولات ورزشی خود جایگاه خاصی را برای خود در تمام جوامع پیدا کرده است و اگر به دنبال کفش‌ یا کتانی های تماما مشکی از این برند می باشید باید بگوییم قدرت انتخاب بالایی در این زمینه در بین محصولات نایک نخواهید داشت اما برای آسودگی کار شما در زیر به چند نمونه از محصولات نایک در زمینه تولید کتانی اشاره کرده ایم که در آن می توانید محصولات نایک را با رنگ مشکی انتخاب نمایید.

کتانی نایک مدل Roshe Run triple black

 

کفش نایک مشکی

 

این یکی از مدل های کتانی مشکی برند نایک می باشد که توانسته خیلی سریع مورد توجه بسیاری از علاقه مندان برند نایک قرار بگیرد و مدل‌های زنانه و مردانه آن بسیار فروش بالایی دارند. این مدل برای افرادی که علاقه دارند از کفش هایی با لژ بلند تر استفاده نمایند مناسب می باشد.

کفش نایک مشکی

کتانی نایک مدل Nike Huarache Triple Black

 

کفش نایک مشکی

 

طراحی ظاهری این کتانی کمی مردانه‌ تر نشان داده می شود و کمی نسبت به مدل Roshe Run triple black از طراحی حجیم تری برخوردار است.

کتانی نایک مدل Air Max ۹۰  Essential triple black

 

کفش نایک مشکی

 

این مدل کتانی از دو مدل قبلی برند نایک محبوب‌تر می باشد و نشان برند نایک به خوبی بر روی آن به نمایش گذاشته شده است.