کفش نایک زنانه

امروزه برخلاف گذشته دختران و زنان علاقه بسیاری برای پوشیدن کفش های اسپرت دارند. دیگر مانند گذشته از کفش های فانتزی و پاشنه دار که نمی تواندراحتی را برای فرد فراهم کند خبری نیست. در واقع دیگر خانم ها علاقخه ندارند تا برای زیبایی خود به هر قیمتی راحتی خود را فدا کنند. با سرکار آمدن برند های جدید همچون نایک، آدیداس، پوما،‌و غیره بسیاری به این مدل ها علاقه مند شدند و توانست جای خود را یبن مردم و به خصوص خانم ها پیدا کند. چنانکه میبینیم برند معروف نایک به عنوان یک کفش نایک زنانه در بین خانم ها طرفداران بسیاری دارد و از آنجایی که راحتی این نوع از کفش ها و کتانی بسیار مناسب است طرفداران بسیاری پیدا کرده اند.

انواع مدل های کفش نایک زنانه

از آنجایی که کمپانی نایک در کشور آمریکا قرار دارد و سالانه به دلیل تولید محصولات جدید در طرح ها و رنگ های مختلف بسیار معروف می باشد،‌ توانسته علاوه بر تولید کتانی تولید بسیاری دیگر از محصولات ورزشی را بر عهده بگیرد. محصولات ورزشی چون البسه و پوشاک و لوازم و ابزار ورزشی نیز از جمله این موارد می باشد.

مدل کفش نایک ایر مکس زنانه Thea

کفش نایک زنانه

این مدل از میزان فشار وارده و شوک به اندام های بدن مخصوصا پاها جلوگیری می کند و به عنوان یک ضربه گیر بسیار برای بدن عملکرد خوبی دارد. کفی به کار رفته در داخل این کفش ورزشی و رویه بیرونی آن بسیار زیبا هوشمندانه طراحی شده و به صورتی که هنگام پوشیدن کفش و قرار داشتن پا در آن تهویه هوا به نحو عالی انجام می گیرد. وجود جریان هوا در داخل کفش نایک زنانه ورزشی علاوه بر تهویه هوا از رشد باکتری و قارچ ها جلوگیری نیز ممانعت می کند و از تولید بوی نامطبوع در فضای کفش جلوگیری می کند.

به دلیل وجود کفسی بسیار نرم و سبکی که در این کفش به کار رفته است این کفش ورزشی حالت سبک و ارتعاشی دارد و به شما کمک می کند تا ساعت ها با این کتانی پیاده روی کنید، بدون آنکه دردی در پاها و کمرتان احساس کرده باشید. فوم کفی این کفش در عین سبکی و نرمی تحمل وزن های سنگین را نیز دارد و به راحتی دچار تغییر شکل نمی شوند و می توانید برای تمرینات کاهش وزن از این مدل ها نیز استفاده نمایید.

کفش نایک زنانه

مدل کفش نایک Free 5.0 زنانه

این مدل کفش های سری نایک فری یکی از جذاب ترین مدل های این برند معروف می باشد.از مهمترین ویژگی های این مدل کفش ها این است که وزن سبکی دارد و موجب می شود در زمان استفاده به راحتی قدم بردارید و پیاده روی کنید و ورزش خوبی را تجربه نمایید. این کفش بسیار منعطف است و باعث راحتی پا می شود و در مسافت های طولانی مدت مانع خستگی پاهای شما می شود. این مدل از نایک برای استفاده در تمامی سطوح از جمله خیابان و تردمیل بسیار می تواند مناسب باشد.

کفی کفش بسیار نرم بوده و مانع از آسیب رسیدن به  پا در مدت پوشیدن آن نیز می شود و جنس روی کفش پارچه ای نیز می باشد که هوا به داخل آن نفوذ و تا از تعریق و خستگی پا و همچنین مانع بوی بد آن در مسافت های طولانی شود. علاوه بر این سطح پارچه ای کفش مانع فشار به پنجه ها و آسیب به تاندون های ساق پا خواهد شد. اگر عادت به پیاده روی روزانه دارید یا تمرینات سخت انجام می دهید می توانید با آسودگی خیال این مدل از کفش نایک را انتخاب نمایید و مطمئن باشید با پوشیدن آن رضایت کامل خواهید داشت.

مدل کفش نایک زنانه Lunar Cross Element

کفش نایک زنانه

به محض پا کردن این کفش ورزشی سبکی و نرم بودن آن را حس خواهید کرد. از این کفش ورزشی می توان در زمان پیاده روی بر روی آسفالت، دویدن و حتی قدم زدم در کوه نیز استفاده کرد، بدون اینکه دردی در قسمت پاهایتان احساس کرده باشید. رویه این مدل از کفش های ورزشی برند نایک بسیار نرم بادوام قرار دارد و از قدرت انتقال هوا و تهویه بسیار خوبی برخوردار است. پاها در این کفش عرق نکرده و بر اثر راه رفتن و فعالیت زیاد احساس گرما و بوی نامطبوع نخواهد داشت.

کفی این کفش ها محکم نیز هست و بادوام و در عین حال نرم می باشد و از انتقال فشار زیاد به کمر و پاها جلوگیری می کند. در اطراف این کفش از فن آوری جدید Flywire که مختص کفش های ورزشی نایک می باشد، استفاده می کنند که این فن آوری جدید سبب می شود پاها در زمان راه رفتن یا انجام دادن هر نوع ورزشی ثابت قرار بگیرد و بر اثر پیچ خوردگی دچار لغزش و حادثه ای نشود.

در قسمت پاشنه فوم Lunarlon به کار گرفته شده است که توسط نایک اختراع شد. این فوم 30 درصد سبک تر از فایولون سنتی می باشد و اجازه می دهد تا نیروی ضربه بر اثر راه رفتن یا ورزش به طور مساوی در سراسر بدن توزیع شود. این فن آوری به کاهش فشار دردناک پاها کمک بسیاری می کند و با بیشتر کردن قدرت انعطاف پذیری پاهایتان مانع از زود خسته شدن پاهای شما می شود.