کفش نایک برای والیبال

خرید کفش های ورزشی چون نایک یا آدیداس، برخلاف کفش های رسمی و مجلسی، کار آسانی نمی باشد. از آنجایی که کفش های رسمی و مجلسی، ممکن است در طول هفته ها یا ماه ها، چند بار مورد استفاده قرار گیرند ولی در موارد دیگر، واکس زده و داخل کمد می باشند. اما کفش نایک ورزشی، چه برای مسابقات ورزشی باشد یا پیاده روی و چه استفاده های روزانه غیر رسمی، همیشه توسط  افراد در طیف های مختلف سنی استفاده می شوند، لذا کاربرد  به  مراتب بیشتری از کفش  های مجلسی برای بانوان و آقایان خواهد داشت.

کفش نایک برای والیبال

ویژگی مهم کفش والیبال

مهم ترین ویژگی که یک کفش را به کفش مخصوص والیبال تبدیل کرده است، وجود لایه لاستیکی چسبنده در زیر کتانی می باشد، که باعث ایجاد کشش و چسبندگی بی نظیر در انجام حرکات و مهارت های یک ورزشکار خواهد شد. همچنین این کفش های والیبال برای انجام حرکات انفجاری در مسیرهای کوتاه ساخته شده اند تا به بازیکن والیبال این اجازه را بدهند عکس العمل سریع تری را نمایش دهند. در آخر باید بگوییم، وجود لایه های نرم کننده و ضربه گیر در قسمت جلوی کفش به دفع فشار و جذب مناسب تر و ایمن تر فشارهای حاصل از پرش های مداوم بازیکن والیبال کمک بسیاری خواهد کرد.

کفش نایک برای والیبال

کفش نایک برای والیبال

تکنولوژی کفش های والیبال

تفاوت اصلی در قیمت کفش های والیبال تکنولوژی و نوع تولید آن می باشد. هر کفش والیبال دارای تکنولوژی مخصوص به خود است که در قالب طراحی خاص به ورزشکاران و دوستداران والیبال داده می شود. کفش های Mizuno  از این دست می باشند، محصولات میزانو از تکنولوژی های پیشرفته زیادی استفاده کرده اند. از سویی دیگر، قیمت تکنولوژی، زمان، تحقیقات و آزمایشات انجام شده بروری این محصولات بر روند تولید، تاثیر زیادی بر دشواری خط تولید کفش گذاشته، که تمامی این عوامل قیمت را نیز بالا خواهد برد.

کفش نایک برای والیبال

طول عمر کفش ورزشی والیبال

با رعایت شرایط استاندارد (استفاده تنها در سالن ورزشی)، جایی که کفش والیبال برای تمرین یا مسابقه ۴ الی ۵ روز در هفته به کار برده می شود، این کفش والیبال باید یک فصل کامل از رقابت ها را با شما همراهی کند (حدود ۱ سال). متداول ترین نشانه عدم بازدهی یک کفش یا کتانی والیبال این است که قسمت پوشش دهنده قوزک پا ضعیف تر عمل کند و در حین بازی محکم به پا نخواهد چسبید و قسمت تحتانی نیز به مرور چسبندگی خود را از دست خواهد داد.

کفش نایک برای والیبال

کفش نایک والیبال مدل نایک زوم  NIKE ZOOM CLEAR OUT

کفش نایک برای والیبال

کفش والیبال نایک مدل KD 10_BL

کفش نایک برای والیبال

کفش نایک برای والیبال مدل KYRIE 3_LB

کفش نایک برای والیبال