کفش نایک اصل

به دلیل وجود کفش ها و کتانی های مختلفی که در بازار وجود دارد تشخیص اصل و یا غیر تقلبی بودن برخی برندهای محبوب و معروف گاهی مشکل ساز می باشد. برند محبوب کفش نایک نیز از جمله این محصولات محسوب می شود. انواع تقلبی کفش­ نایک اصل در بازار بسیار موجود می باشد. اگر دقت نکنید، ممکن است کفشی تقلبی به شما بفروشند ولی هزینه­ ی کفش اصلی را از شما دریافت کرده باشند.

کفش نایک اصلانواع نایک در بازار

آن دسته از کتانی ها و یا کفش هایی که با نصف هزینه مدل اصلی خود به فروش می رسند، یا تقلبی هستند و یا مدل نوی یک کفش نایک اصل نمی باشند و جزء محصولات دسته دوم به حساب می آیند. ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر از محصولاتتان مدت زمان زیادی گذشته و طرح و مدل آن ها دیگر بروز نیستند با تخفیفی به لحاظ خودتان،‌ مناسب این کفش ها و یا کتانی ها را به فروش برسانید.

کفش نایک اصل

خرید آنلاین

هنگام خرید کفش نایک اصل از فروشگاه‌هایی که به صورت اینترنتی به فروش محصولات نایک می پردازند کاملا دقت کنید. از آنجا که شما محصول را به صورت واقعی نمی توانید ببینید به راحتی می‌توان اشتباه کرد و پول شما برای کفشی که هیچ اصالتی ندارد خرج می شود. پس همانطور که گفته شد خیلی حواستان را جمع کنید. به هر فروشگاه اینترنتی‌ای که مدعی فروش کفش‌ نایک اصل را است اعتماد نکنید! همیشه دقت کنید که رتبه ونظراتی که کاربران به آن محصولی که شما می خواهید بخرید، می دهند بسیار مهم می باشد. سایتی می تواند کاربران بیشتری را به خود جلب نماید که ایجاد حس اعتماد در کاربران را فراهم کرده باشد بنابریان سایتی که امکان برگشت کالا در آن فراهم است می تواند سایت مطمئن و خوبی باشد.

کفش نایک اصل به صورتی طراحی شده است که سایز آن درست و استاندارد می باشد. ولی کفش هایی که اصل نیستند و به صورت تقلبی در بازار به فروش می رسند از سایز اصلی خود 2/1 سایز کوچکتر طراحی می شوند. در این صورت که وقتی سایز پای خود را به فروشنده می گویید کفشی که به شما می دهد از پای شما کوچک تر است. علاوه بر سایز که ممکن است کوچکتر باشد و در اینجا مطرح شد حتی برخی مدل های فیک و تقلبی نسبت به نمونه اصلی خود باریکتر هم می باشند.

توجه به تاریخ‌های رسمی تولید کفش نایک

کفش نایک اصلباتوجه به اینکه برند محبوب نایک برخی از مدل های خود را به صورت فروش محصولات به زودی می زند و هنوز تاریخ پخش و توزیع این محصولات فرانرسیده است برخی از تولیدی ها شروع به نمونه برداری از این مدل ها کی کنند و پیش از موعد مقرر محصولات خود را عرضه می کنند که در اینجا کاملا می توان این نوع از محصولات را جنس فیک و تقلبی دانست. همچنین یکی دیگر از راه های شناخت محصولات تقلبی از واقعی و اصل این است که در فروشگاه های اینترنتی شاهد محصولات قدیمی از چندسری کفش می باشیم.

خلاصه­ ی راه های تشخیص کفش نایک اصل از تقلبی آن

  1. خود داری از سایت هایی که محصولات خود را به صورت گزینه سفارشی می خواهند بفروش برسانند.
  2. خود داری کردن از خرید کفش هایی که می بینیم زمان زیادی از ساخت آن ها گذشته است.
  3. دقت به جعبه یکی از اصول مهم می باشد چراکه بسیاری از محصولات تقلبی فاقد جعبه می باشند.
  4. اگر دارای کفش نایک اصل در گذشته بوده اید کیفیت و کمیت آن را با محصول خود بسنجید و از اصل بودن آن اطلاع یابید .
  5. شماره سریال محصول خود را با درب روی جعبه مقایسه نمایید و از بخش بارکد خوان استفاده کنید.