کتانی ونس

در زمان های گذشته قبل از ساخت و طراحی کتانی ونس که امروزه یکی از برند های مطرح ساخت و طراحی کتانی می باشد و تا قبل از سال 1966 و قبل از به بازار آمدن کتانی ونس جوانان نیاز مبرمی به داشتن کتانی می کردند. اما بعد از آن کتانی ونس به سرعت جایگزین کتانی های ورزشی قدیمی شد. از این رو توانست جای زیادی را در دل بسیاری از افراد باز کند؛ تا آنجا که این علاقه تا به همین امروز هم در دل جوانان و نوجوانان نیز وجود دارد.

کتانی ونس

برادران Vans Doren (ونس دورن) به نام های Paul (پائول) و Jim (جیم) همراه با شریکانشان، Gordon Lee (گوردون لی) و Serge Delia (سرج دلیا)، برند Vans را در سال 1966 در کالیفرنیا تاسیس کردند؛ آنها ساخت و طراحی کتانی با برند ونس را آغاز کردند و در همان ابتدا مشتریان فراوانی را به تهیه و خرید محصولات خود کردند.

در اواخر دهه 70، ونس دارای بیش از 70 مغازه در کالیفرنیا بوده و محصولات خود را از طریق واسطه ها به خارج از امریکا نیز به فروش می رساند؛ در همان دهه 70، آنها نیز اسکیت بورد نیز طراحی و تولید کردند و توجهات بسیاری به خود جلب کردند. در دهه 80 همچنین، کفش اسکی به بازار معرفی و عرضه داشتند. آنها در طول سال های بسیاری توانستند موفقیت های زیادی کسب کنند و تبدیل به یک برند مطرح داخلی و جهانی بشوند.

لباس مناسب کتانی ونس

کتانی ونس این قابلیت را دارد که با لباس های بسیاری ست شود. از آنجا که این کفش، از نوع کتانی می باشد اصولا برای استایل های غیررسمی استفاده خواهد شد. یعنی هرچه لباس شما راحت تر و اسپرت تر باشد ست کردن این مدل از کفش ها با لباستان راحت تر است. اگرچه روش هایی هم برای پوشیدن لباس های رسمی با این کفش وجود دارد. ولی تنها کاری که باید صورت گیرد انتخاب یک جفت کتانی ونس مناسب و ست کردن درست آن با دیگر لباس هایتان است. مدل کتانی های ونس تعیین می کند که چه لباسی باید با آن ست شود؛ پس به دقت کفش های خود را انتخاب نمایید و به کمک یک راهنما کمی ایده بگیرید تا بتوانید استایل خاص و جذابی بدست آورید.

کتانی ونس

کتانی ونس مدل Vans Sk8-Hi

کتانی ونس

مدل اسکیت-های در برند ونس یکی از مدل های معروف و ساق بلند می باشد . این کتانی که در طراحی آن از المان های اسکیت سواری و همچنین کمی از طراحی فرهنگ پانک بهره برده است، امروزه به عنوان کفشی راحت و مد روز از طرف بسیاری از آقایان مورد استفاده قرار گرفته است. در این مدل هم مثل مدل اولد اسکول از نوار سفید در کناره های کفش استفاده شده است.

کتانی ونس مدل Vans Slip-Ons

کتانی ونس

این مدل کتانی ونس، به دلیل شکل خاص و راحتی که دارد، مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد. این نوع کفش، رنگ های متنوعی هم دارد و این یعنی متناسب با سلیقه ی هر کس یک مدل از آن وجود دارد. از طرح های ساده برای آن هایی که طرفدار مینیمالیسم هستند گرفته تا طرح های چشمگیرتر برای افرادی که جسورترند؛ مدل اسلیپ-آن برای تمام سلایق گزینه مناسبی دارد.

لباس ست مناسب با کفش ونس مدل های-تاپس

کتانی ونس

این نوع از کتانی ونس، به علت داشتن حجم زیاد، برای استایل های غیر رسمی بسیار مناسب تر است. از آنجایی که رنگ مشکی این کتانی استفاده بیشتری می شود، ولی رنگ سفید آن نه تنها شیک تر و آراسته تر است بلکه استایل زیباتری را می دهد. ولی به عنوان یک پیشنهاد توصیه می کنم بهتر است کتانی های سفیدتان را با شلوار جین راسته و یک پیراهن دکمه دار سفید و با یک کاپشن پارکا زیبا ست کنید.

لباس مناسب کتانی مدل مید-تاپس

کتانی ونس

این مدل از کتانی های برند ونس یعنی مدل مید-تاپس دارای استایل خاص و منحصر به فردی نسبت به دیگر مدل های برند ونس می باشد. از این رو اگر با لباس های غیررسمی که کمی متفاوت و خاص هستند ست بشود، جلوه ی بهتری پیدا خواهند داشت. برای نمونه اگر همیشه کتانی را با شلوار جین و تیشرت خود ست می کردید، امروز در کنار آن ها از اکسسوری یا کت جین نازک استفاده مناسب تری می باشد.