کتانی مردانه نایک

با افزایش تعداد زیاد انواع کفش‌های کتانی که می‌توان در زمان های مختلف به پا کنیم، انتخاب یک کفش کتانی مناسب هم بسیار سخت می باشد. تنها کفشی است که در انتخاب رنگ آن هیچ محدودیتی وجود ندارد استفاده از کتانی است! هرچه رنگی‌تر و متضادتر باشند، بهتر است و هرچه هماهنگ‌تر و ساده‌تر، زیباتر می باشد! همیشه ترکیب‌های ورزشی به چندرنگ بودن معروف هستند.

کتانی مردانه نایکراحت ترین کفش هایی که نوع بشر در طول تاریخ ساخته، از همین نوع‌ می باشند! کفش‌هایی مخصوص لباس‌های ورزشی و شلوارهای جین شما است. در استفاده از این نوع کفش‌ها همیشه یک چیز را به خاطر داشته باشید؛ اگر مشکل خاصی در پا، کمر و کلاً استخوان‌های خود ندارید باید حساب کتانی های پیاده‌روی را از کتانی های دو و ورزش حرفه‌ ایی جدا بدانید.

برند نایک

نایک (Nike) برند پرطرفدار ورزشی می باشد که وظیفه اصلی آن الهام بخشی و خلاقیت در راستای طراحی لباس برای همه ورزشکاران است. شعار برند نایک این است که “هر کسی که بدن دارد، یک ورزشکار است” و به این ترتیب تلاش می کند در طراحی مدل لباس ورزشی تنها به ظاهر توجه نکند و عملکرد مناسب را هم چاشنی محصولات ورزشی خود قرار دهد.

کتانی مردانه نایک

کتانی مردانه نایک

محصولات نایک در سه بخش پوشاک ورزشی زنانه، لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی بچگانه شامل کفش های کتانی ورزشی، شلوار های ورزشی و ست های ورزشی قابل ارائه هستند. علاوه بر این کیت Nike+iPod از دیگر محصولات شرکت نایک می باشد که می تواند از طریق ارتباط با دستبند های ورزشی Nike+، iPod، iPhone و یا ساعت ورزشی Nike+ به صورت دستگاهی برای سنجش میزان فعالیت، سرعت و مسافت راه رفتن و یا دویدن را محاسبه و اطلاعات در آن ذخیره شود.

شروع کار کمپانی نایک در سال 1964 ابتدا با نام  Blue Ribbon Sports پایه گذاری شده است و سپس در سال 1971 به نایک تغییر نام داده است. مارک نایک سه برند جردن، هارلی و کانورس را در زیر مجموعه خود قرار داده است.

کتانی مردانه نایکخرید محصولات نایک

محصولات نایک در سه بخش پوشاک ورزشی زنانه، لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی بچگانه شامل کفش نایک، شلوار ورزشی و ست ورزشی به تمام دنیا ارائه می شوند.

و از نکات مهم ان این است که هیچ وقت مسئولیت خرید کفش را به فرد دیگری نسپارید. علاوه بر مسائل مربوط به علایق و سلیقه‌های شخصی ای که دارید در مورد انتخاب شکل، فرم و رنگ کفش، حتما باید خود شما در هنگام خرید کفش حضور یابید و حتما کفش‌ها را امتحان کرده و سپس خریداری نمایید. حتی فرستادن نمونه‌ای از کفش‌های قدیمی برای خرید یک کفش جدید هم کار صحیحی نمی باشد.

و در آخر اینکه در هنگام امتحان کردن کفش مطلوب خود برای خرید کردن، حتما کمی با آن راه بروید. کفشی که در هنگام نشستن در پای شما راحت قرار گرفته است ممکن است در هنگام راه رفتن بر پاهای شما فشار وارد نماید و دیگر چندان در آن راحت بنظر نرسید.