کتانی مردانه آدیداس

یک کفش کتانی مردانه آدیداس و همچنین اسپرت باید بر اساس نیاز و ورزش حرفه‌ای که انجام می‌دهید انتخاب کنید. در مدل های کفش ورزشی که وجود دارد طراحان معروف و حرفه‌ای از تکنولوژی‌هایی استفاده کرده اند که دانستن آن‌ها برای داشتن یک انتخاب درست ضروری می باشد و البته برای اینکه بهترین انتخاب را داشته با انتخاب کفش ورزشی نادرست به جای آنکه باعث شوید، از ورزش کردن لذت ببرید و سالم‌تر زندگی کنید در نهایت به این ختم خواهد شد که از درد پاشنه رنج خواهید برد و روی تخت بیمارستان دراز قرار گیرید.

کتانی مردانه آدیداسچنین افرادی احتمالا به دنبال اضافه کردن آخرین مدل کتانی به مجموعه کتانی های خود می باشند. در این صورت، ممکن است بخواهید ورژن جدید کفش های آدیداس را داشته باشید. یا شاید بخواهید که مدت زمان بیشتری قابلیت استفاده داشته باشد. درنتیجه شاید شما آخرین مدل نایک رو انتخاب کنید. صرف نظر از هدفی که از ذهنتان می گذرد، کتانی ها در تمام طول روز راحتی و شیکی را به شما القا خواهند کرد.

فعالیت های ورزشی با کتانی آدیداس

اکثر فعالیت های ورزشی و تمرینات تناسب اندام، نیاز مبرمی به پاها، قوزک، ساق و ران پای شما دارند، و پوشیدن کفش ورزشی مناسب و اندازه‌ی شما قادر خواهد بود فشار وارد شده بر پاها را کاهش دهد و از بوجود آمدن آسیب‌های ورزشی پیشگیری شود. همچنین یک کفش ورزشی مناسب، می تواند راحتی و کارایی شما را نیز بالا ببرد.

در میان برند کفش های ورزشی مردانه و زنانه، یکی ازمعتبرترین و با کیفیت ترین محصولات در اختیار غول تولید لوازم ورزشی اروپا یعنی کفش آدیداس می باشد که همچون کفش نایک و اسیکس آمریکایی ها، پیشگام در تولید فناوری های به روز جهانی باشید و در طراحی این محصولات ورزشی با کیفیت بوده و مشتریان میلیونی در سراسر جهان از جمله ایران دارد.

کتونی-مردانه-آدیداس

افرادی که مشکلی در پای خود داشته و به دنبال کفش طبی می باشند باید بدانند که انواع مختلفی از کفش هایی که پسوند طبی هم دارند در بازار فراوان یافت می شود.

صرف اینکه نام کفشی طبی می باشد، یا از داروخانه تهیه شده و یا از فروشگاهی تهیه شده که ادعای فروش کفش طبی دارد، به معنای آن نیست که کفش مورد نظر واقعا خصوصیاتی را که میخواهیم داشته باشد، یعنی بتواند مشکل پای ما را کمتر کند. بیماری های مختلفی در پا وجود دارند و مشکلات ناشی از بعضی را می توان با استفاده از کفش مناسب از شر این درد ها خلاص شد.

در هر بیماری پا، امکان دارد نیاز به استفاده از کفشی با خصوصیات خاص به وجود بیاید که با بیماری دیگر متفاوت است، ولی خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش های کتانی مناسب باید واجد آنها باشد.
در ادامه به ویژگی‌های یک کفش کتانی مردانه آدیداس اشاره خواهیم کرد.

کتانی مردانه آدیداس

ویژگی‌های یک کفش کتانی مردانه آدیداس

کتانی مردانه آدیداس1- کفی کفش کتانی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و بتواند شوک وارد شده به کف پا را جذب کند. به طور کلی، نیرویی که در حال راه رفتن از زمین و کف پا به بدن منتقل می‌شود، معمولا حدود دو برابر وزن بدن انسان می باشد. این نیرو در حالت دویدن حتی تا 10 برابر وزن بدن هم به اندام‌ها منتقل خواهد شد. بنابراین‌ کفی کفش می‌تواند نقش مهمی در انتقال و پخش نیرو از زمین به کف پا و در نهایت به بدن باشد.

2- کفی کفش کتانی باید کاملا متناسب با ویژگی‌های کف و قوس کف پا ساخته شده باشد. ضمن اینکه باید سبک، ضخیم و جاذب ضربه (دارای خاصیت الاستیکی) به‌خصوص در ناحیه پاشنه هم بایدی وجود داشته باشد.

رویه کفش کتانی مناسب باید انعطاف‌پذیر و از جنس چرم باشد تا بتواند سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند و پا نفس بکشد و دچار عرق نشود.
3- پوشیدن کفش‌هایی با پاشنه یا کفی‌ای از جنس چوب یا MDF، به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود؛ حتی اگر چنین کفش‌هایی با ادعای طبی بودن به فروش برسند. جنس چوب و MDF (ام دی اف) می‌تواند به سرعت پاشنه پا را آزار دهد و باعث ایجاد درد در این ناحیه شود. در حالی که پوشیدن کفش‌هایی با پاشنه و کفی‌هایی با خاصیت الاستیکی، به هیچ‌وجه پاشنه و کف پا را آزار نمی‌دهد.

4- کفش کتانی مناسب باید کاملا اندازه پا باشد، نه تنگ‌تر و نه گشادتر باشد. اگر کفش شما بیش از حد تنگ یا پاهایتان را فشار بدهد، خونرسانی در ناحیه پا مختل خواهد شده و ایجاد نقاط فشاری و زخم ناشی از آن هم می‌تواند از دیگر عوارض پوشیدن کفش‌های کتانی نامناسب یا غیرطبی تنگ باشد.

گشاد بودن کفش طبی  و یا کتانی های مناسب و بازی کردن پا درون آن هم باعث ساییدگی و ایجاد اختلال در انتقال نیرو خواهد شد. پس حواستان باشد فروشنده کفش بزرگ‌تر یا کوچک‌تری را به شما تحمیل نکند و قول بهبود سایز با قالب زدن یا کفی گذاشتن را به شما نداده باشد.