کتانی ساخت ایران

برای خرید هر وسیله ای همیشه بهتر است قبل از خرید آن تحقیقات لازم را انجام دهیم چرا که معمولا پولی که می دهیم برای هر فرد ارزش بالایی دارد و می خواهد برابر آنچه که خرج می کند محصول با کیفیتی را در اختیار داشته باشد. اگر می خواهید برای خود کتانی ساخت ایران خریداری کرده باشید که هم نسبت به پول خود ارزش داشته باشد و هم استفاده بهینه از آن داشه باشید بهتر است قبل از هر خریدی نسبت به محصول خود اطلاعات کافی داشته باشید.

کتانی ساخت ایران

بی کیفیتی کتانی های کپی و فیک

بیشتر این کتانی ها در کشور چین تولید می شوند و با کیفیت بسیار پایینی وارد بازار می شوند. افرادی که تخصص اندکی در تولید کتانی دارند به‌ راحتی متوجه کیفیت پایین این کفش‌ها و کتانی های تقلبی خواهند شد.

استفاده از این کتانی های تقلبی و بی کیفیت چینی هرگز توصیه نمی‌شود، از آنجا جنس رویه این کتانی ها از الیاف بسیار بی‌کیفیت شیمیایی می باشد و موجب بروز حساسیت‌ های پوستی برای پای افراد می شود. و نیز کیفیت بسیار پایین کفی های به کار برده شده در کنار چنین الیاف رویه‌ای و نداشتن منافذ مناسب تهویه هوا، سبب ایجاد عرق بیشتر پای شما و درنهایت باعث بروز بیماری‌ های قارچی در پای استفاده کنندگان از این این نوع کتانی ها خواهد شد.

کتانی ساخت ایران

ویژگی یک کتانی خوب

  • کتانی مناسب کاملا اندازه پا می باشد، نه تنگ‌تر و نه گشادتر است. اگر کفش یا کتانی شما بیش از حد تنگ بنظر برسد یا پاهایتان را فشار بیاورد، خون رسانی در ناحیه پا مختل می شود. ایجاد نقاط فشاری و زخم ناشی از آن هم می‌تواند از دیگر عوارض پوشیدن کتانی های طبی یا غیرطبی تنگ باشد. گشاد بودن کتانی طبی و یا بازی کردن پا درون آن سبب ساییدگی و اختلال در انتقال نیرو خواهد شد.
  • پشتی کفش Heel counter بخشی از کفش است که در پشت پاشنه پا قرار گرفته است. این پشتی باید سفت و محکم قرار گرفته باشد. برای امتحان کردن پشتی کفش، با شست خود بر روی آن فشار بیاورید. اگر فرو نرفت، دارای پشتی محکمی می باشد.
  • اگر با دست به تمام سطح داخلی کفش بکشید باید متوجه شوید سطوح یکنواخت و قوس های نرمی در درون کتانی قرار دارد. این چنین کتانی هایی در هنگام راه رفتن فشار کمتری را به پوست وارد می آورد.
  •  کفی کتانی های ورزشی باید کاملا با ویژگی های کف و قوس کف پا طراحی بشوند.
  • اشخاصی که از قوس کف پای طبیعی بهره مند هستند باید کتانی هایی بپوشند که برآمدگی مختصری داشته باشد.
  • اگر به صورت حرفه ای یک تمرین ورزشی را انجام داده و دنبال می کنید، کتانی را خریداری نمایید که مخصوص ورزشی باشد که آن را در حال انجام دادن هستید. به علت آن که پاها در حین فعالیت ورم می‌کنند، همیشه کفش
  • را در بعد از ظهر یا پس از فعالیت مناسب تر است که امتحان کنید.
  • کتانی و کفش نایک و کتانی ونس و آدیداس با توجه به قیمت کتانی آدیداس و غیره بسته به استفاده ای که از آن ها می شود بسیار مناسب و مقرون به صرفه نیز می باشد.

 

کتانی ساخت ایران