کتانی دخترانه 2018

همیشه از قدیم شنیده ایم که پا قلب دوم هر فردی می باشد. این موضوع از آن جایی است که اهمیت دادن به پا جزو موارد بسیار مهم بشمار می رود. بنابر این سعی کنید کتانی هایی که انتخاب می کنید از نوعی باشد که بتواند نیاز پای شما را نیز در نظر داشته باشد. کتانی دخترانه 2018 با تنوع رنگی و مدلی که به بازار عرضه کرده اند نظر های بسیاری را به پوشش های اسپرت جلب کرده اند.

کتانی دخترانه 2018

از جمله کتانی های پرطرفدار دخترانه در برندهای معروفی چون برند نایک، آدیداس و آل استار و ریبوک و غیره به وفور می توان دید ولی این برند هایی که از آن ها نام برده شدند در ابتدا برای استفاده های روزانه و مداوم نبودند و تنها برای ورزش های مخصوصی طراحی شده بودند ولی به دلیل ایجاد حس راحتی که این نوع از کتونی ها برای هر فردی ایجاد می کردند کم کم علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرد.

کتانی دخترانه 2018

ویژگی کتانی های دخترانه

  • کتانی های دخترانه باید طوری طراحی شوند که علاوه بر ورزش های خاص بتوان از این نوع کتانی ها در مکان های دیگر نیز استفاده کرد از جمله این مکان مثل پیاده روی و یا به عنوان کفش روزانه
  • از آنجایی که دختران روحیه لطیفی دارند بسیار علاقه دارند تا طرح ها و رنگ های شاد را نیز در لباس های خود استفاده کنند بنابراین ترکیب رنگی که در این نوع از کتانی ها به کار می رود بسیار اهمیت پیدا می کند.
  • از جمله دیگر ویژگی های مهم برای خانم ها و من الجمله دختران اینکه بتونن کتانی مورد نظرشون رو با یک لباس مناسب ست کنند بنابراین طرح هایی که برای کتانی ها در نظر گرفته می شود باید به گونه ای بادش که هر دختر خانومی به راحتی بتواند آن را با لباس خود ست نماید.

چند نمونه از کتانی های مدل 2018

کتانی مدل Nike Airmax 270

کتانی دخترانه 2018

کتانی مدل  Nike Flyknit Racer Rainbow

کتانی دخترانه 2018

کتانی مدل XJRHXJR

کتانی دخترانه 2018

کتانی مدل Child Sneakers

کتانی دخترانه 2018