قیمت کفش نایک اصل در ایران

شرکت نایک تاسیس شده در سال 1964 توسط فیل نایت دونده و مربی اش بنا شده است. زمانی که او دانشجوی کارشناسی ارشد بازرگانی در دانشگاه اتنورد بود تصمیم به راه اندازی یک شرکت تولید کفش های مخصوص دو می گیرد. نایک که در ابتدا از کارگران ارزان قیمت ژاپنی استفاده میکرد استراتژی خود را روی قیمت پایین بنا نهاده بود. برند آدیداس در آن زمان ها بازار فروش کفش را در دست داشت اما نو آوری همه چیز را متغیر کرد و برند محبوب نایک توانست کل بازار را به سمت خود جذب نماید.

قیمت کفش نایک اصل در ایرانمدل های کفش نایک

در سال 1979 مدل نایک ایر که برای پاشنه کفش ها زیر سازی ویژه ای داشت و به بازار عرضه شد.در دهه ی 80 nike از شیوه های بازار یابی که شرکت هایی مثل آئودی یا فیات از آن بهره می بردند برای سود بری استفاده می کرد. یعنی ابداع نام های تجاری مخصوص خود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی نیز بودند. مثل پگاسوس در 1988 و ایرمکس در 1987. سپس نوبت به معرفی برند نایک ایرجوردن رسید. این برند توسط مایکل جوردن کخ که خود یک سوپر برند نیز بود شناخته شد و یکی از مبلغین اصلی nike شد.اینروز ها تایگر وودز هم که توسط نایک پردرآمد ترین ورزشکار تاریخ شده، در کنار جوردن قرار دارد.

قیمت کفش نایک اصل در ایرانبرند نایک در ایران

اگرچه این نوع کفش های نایک در خارج از ایران طراحی و تولید می شوند اما به دلیل ویژگی ها و خصوصیت های خاص خود توجه تمامی افراد را به خود جلب کرده اند و از جمله این افراد بسیاری از برند پوشان ایرانی می باشند.

از آنجایی که ایران به دلیل استراتژی هایی که در منطقه خاورمیانه بر آن حاکم است و توسط برخی شرکت ها دچار تحریم شده، شاید عنوان کردن اینکه تمام محصولاتی که شامل برند نایک و یا آدیداس و دیگر برند های محبوب هستند نایک اصل در ایران می باشند کمی اغراق به نظر برسد. از این رو می توان گفت قیمت کفش نایک اصل در ایران با توجه به نرخ دلار در امروز می تواند به قیمت بسیار گزافی برای چه خریدار و چه فروشنگان تمام شود و این چنین است که قدرت خرید مردم برای محصولات با کیفیت کم می شود. بنابراین قیمت کفش نایک اصل در ایران می تواند از 1.5 میلیون تومان به بالا و بیشتر هم نیز باشد.

قیمت کفش نایک اصل در ایرانامروزه فروش محصولات تقلبی و مشابه در بازار بسیار زیاد شده است و برای خرید محصولات اصل باید دقت عمل بسیاری را داشته باشید و نکات بسیاری را رعایت نمایید:

  • از خرید اینترنتی از سایتی که زیر عکس­ ها از برچسب « سفارشی » استفاده کرده است، خودداری نمائید.
  • از خرید کفش های نایک که خیلی ارزان­تر از حد معمول هستند، پرهیز کنید.
  • به جعبه­ اش دقت کنید. بیشتر کفش های تقلبی جعبه­ ی اصل ندارند.
  • شرایط و کیفیت کفش را با کفش نایک اصلی که قبلا داشته ­اید، مقایسه کنید.
  • از یکی بودن شماره­ ی کالا در روی جعبه و برچسب روی کفش اطمینان حاصل نمائید.