برند نایک

از آنجایی که اسم کمپانی نایک از نام الهه پیروزی در یونان باستان الهام گرفته شده لوگوی آن در سال  1971  توسط Carolyn Davidson  با قیمتی بسیار پایین و چیزی حدود 35 دلار طراحی شد. طرح پیاده شده برروی این لوگو به شکل بال های الهه پیروزی طراحی شده است. اولین باری که لوگوی معروف نایک در سال 1971 طراحی شد نام برند نایک با رنگی نارنجی در بالای این تصویر درج شد.

کتانی مردانه نایک

عامل موفقیت برند نایک

کمپانی نایک نیز برای تبلیغ و معرفی محصولات خود اسپانسرینگ تیم های ملی و تیم های باشگاهی همچون بارسلونا و چلسی را عهده دار می باشد. برند نایک نیز پوشاک ورزشی تیم های معروفی همچون  بارسلونا، چلسی، اینترمیلان، اتلتیکومادرید، منچستر سیتی، تاتنهام، پاری سن ژرمن، موناکو را طراحی و به تولید رسانده است. همچنین همکاری برند نایک با تیم های روسیه، چین، ایالات متحده آمریکا و آلمان در المپیک 2012 لندن بسیار قابل مشاهده بود. هم اکنون همانطور که می بینید علاوه بر مشهورترین و بهترین فوتبالیست‌ها، بسیاری از ورزشکاران معروف دنیا در رشته های دیگر مثل دوندگان در رشته دو و میدانی زیر نظر پوشش حمایت‌های مالی و ورزشی کمپانی نایک قرار گرفته اند.

کتانی مردانه نایک

بنابراین یکی از عامل های موفقیت برند نایک در ایمان به خود و ایمان به استراتژی بازاریابی می باشد که در حال انجام آن نیز هست. روشی که نایک در پیش گرفته است بر اساس روحیه صبر و بلندپروازی و نشان دادن قدرت به تمام مشکلات و حل آنها می باشد. یعنی ” فقط آن را انجام بده” نه تنها یک الگو است بلکه یک سبک زندگی است را به ما نشان می دهد که به ما می گوید به خودمان باور و ایمان قلبی داشته باشیم.

کتانی های مردانه با برند نایک

Nike Air Zoom Pegasus 34 Sneaker

این مدل یکی از  آخرین ورژن های کتانی محبوب و معروف نایک می باشد. از ویژگی های این کتانی لوگوی nike zoom بر روی این کتانی است، به دلیل جریان بهتر هوا روکش توری برای روی آن در نظر گرفته می شود. این مدل کتانی بسیار سبک و تهویه هوای عالیی دارد. یک جفت از این کتانی را در نیم ماراتون می توان پوشید و از آن لذت برد. این مدل کتانی بسیار مناسب برای دونده های مبتدی و حرفه ای می باشد. قیمت تمام شده برای این مدل کتانی چیزی حدود 110 دلار در نظر گرفته شده است.

کتانی مردانه نایک

Nike Air Max 270 iD

معمولا علاقه مندان به انتخاب طرحای کتانی مورد نظرشان از بین کتانی های مجبوبی که وجود دارند نایک مدل Nike Air Max 270 iD را انتخاب خواهند کرد.از ویژگی های اصلی این کفش نایک انعطاف پذیری زیره آن می باشد. حدود قیمت این کتانی 170 دلار در نظر گرفته شده است.

کتانی مردانه نایک